ULUÇ GYM

FITNESS NEDİR

Fitness’ ın kelime anlamı sağlıklı ve formda kalmaktır.
Bütün sporların temelidir.Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas gruplarına kondisyon kazandırılması için fitness egzersizlerine baş vurulur.
Her amacın antreman proğramı bir birinden farklıdır.
Fitness sporunda bir standarttan söz edilemez. Yani her yaşın her hayat tarzının ve vucut tipinin bir birinden farklı olarak uzman tarafından proğramlanıp ve takip edilen çalışma şekli olmalıdır. Bu spora başlama yaşı 14 tür.

FITNESS’IN FAYDALARI
Fitness sporu vucutta bol bol endorfin, östrojen veya testestron salgılamasını sağlar. Buda kişinin psikolojik olarak kendisini daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar.
Vucüdun forma girmeside öz güveni artırır. Metebolizmayı hızlandırıp enerjiyi artırır.
Uykuyu düzenler. Psikolojik iyileşme sağlar. Stresten uzaklaştırır. Kalp Damar sistemini güçlendirir.
Uzun dönem Fitness sporuyla uğraşanların Kanser ve Kalp Krizine yakalanma riski düşüktür.
Kalori yakmayı sağladığından Şeker Hastalığını önler.

ULUÇ GYM STÜDYO
250 m2 Fitness  Stüdyo, 100m2 Aerobic, Pilates Stüdyo Alanına sahip,  en ileri teknolojik donanıma mevcut  olup 2010 model fitness ve cardio cihazları ile donatılmıştır.
Profesyonel Eğitmen kadrosunun hazırladığı Vücut Geliştirme, Kilo Verme,Kilo Alma, Antiselülit   Proğramları  ve Rehabilitasyon çalışmaları yapılmaktadır.

FITNESS PROĞRAMLARININ HAZIRLANMASI
Fitness üyelik Kaydınız yapıldıktan sonra Üye Koordinatörünüz size Test Antramanı için randevu verilecektir.
Test Antramanınız Vucut Analizinizin yapılmasıyla başlar. Sonrasında Sözlü Mülakat, Koşu bandında Kondüsyon Testi, Kondüsyon Cihazlarında performans Testi  ile devam edip 1 Ay yapılacak Antreman  programının hazırlanması ile son bulur.
Antreman Proğramları ve diğer Programlarımızın takibi Üye Koordinatörlerimiz tarafından yapılır ve her ay Programlarımız yenilenir.

PERSONEL TRAINING
Bu Antreman sistemi yıllardır dünyada ve son zamanlarda ülkemizde büyük ilği görmektedir. Sporcular hedeflerine daha kısa bir zamanda ulaşabilmek için PERSONEL TRAINING’İ  tercih ediyorlar. Bu sistemde üye olmaksızın ders satın alabiliyorlar ve size uygun olan programı eğitmenle bire bir yapıyorsunuz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta içi Hergün    =   07.30  -  23.00
Cumartesi             =    09.00  -  21.00
Pazar                   =       12.00-10.00